GÜNÜN NOTLARI

 

Hakkımda

28.9.2013

 ÖZGEÇMİŞİM

İlk, orta ve lise tahsilimi memleketim olan Samsun’da bitirdim. Tıp eğitimimi Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesinde aldım. Tıp eğitimim sırasında hemşire olarak iş hayatına başladım. Beş yıl Ondokuz Mayıs Üniversitesi Psikiyatri Ana Bilim Dalında araştırma görevlisi olarak (çocuk psikiyatrisi, cinsel işlev bozuklukları, psikotik bozukluklar, anksiyete bozuklukları, duygudurum bozuklukları polikliniklerinde) hizmet vermek suretiyle psikiyatri ihtisasımı tamamladım. Zorunlu hizmetimi Muş Devlet Hastanesinde tamamladım. Derman Tıp Merkezi/Mardin ‘de altı ay kadar çalıştıktan sonra yaklaşık bir yıl süreli olarak 2012 yılında Mardin'de özel polikliniğimde hizmet verdim. Haziran 2013'te Kayseri Eğitim Ve Araştırma Hastanesinde Psikiyatri Uzmanı olarak çalışmaya başladım. Halen burada hizmet vermekteyim.

Alanımda Bilişsel Davranışçı Terapi Yönelimli olarak psikoterapi odaklı çalışmaktayım. Compos Mentis Psikiyatrik Araştırma Ve Eğitim Merkezinden alınan Kognitif Ve Davranış Terapileriyle ilgili temel eğitim, süpervizyon ve ileri süpervizyon çalışmaları (eğitmen: Dr. Hakan Türkçapar), Şema Terapi eğitimi (eğitmen: Dr. Alp Karaosmanoğlu), Uygulamalı Hipnoz Kursu (eğitmen: Şeref Özer ), Temel psikodinamik yönelimli terapi eğitimlerim (TPD) mevcuttur. Hasta ve danışanlarımla Bilişsel Davranışçı Yaklaşım çerçevesinde, eğitimini aldığım diğer terapi ekollerine de yer vererek çalışmaktayım. Hasta ve danışanlarımın eğitim ve sosyokültürel seviyesine göre hareket ederek terapide “bütüncül” yaklaşımda bulunmaktayım. Mesleki ilgi alanlarım arasında kaygı bozuklukları (özellikle panik bozukluk), cinsel işlev bozuklukları (özellikle vajinismus), obesite (bilişsel davranışçı terapi ile), depresyon ve ilişki/aile problemleri yer almaktadır.

Şiir, resim ve müzik kişisel ilgi alanlarım olup eserlerim mevcuttur. Ayrıca dostlarım tarafından mutfakla olan yakınlığımla bilinirim.

            Evli ve iki kız çocuğu annesiyim.

  SON EKLENEN 30 YAZI <<< TÜM KAYITLAR >>>

Hakkımda

 

Hakkımda

Sorularınızı İletin

YEMEK ÖNERİLERİ

Lolipop Kek

 

+ stres 1.5.2018

 

+ Oglum 14.2.2018

 

+ PANİK ATAK NÜKSETMESİ 16.11.2017

 

+ İletişim bilgileri 28.8.2017

 

+ tıpta uzmanlık 11.4.2017

 

+ asd 13.12.2016

KİTAP ÖNERİLERİ

 

Giderken Bana Bir Şeyler Söyle

Ayrılırken söylenen sözler, beraberken yaşananaların özetidir....

 

FİLM ÖNERİLERİ

 

Pele: Bir Efsanenin Doğuşu

Film Brezilyalı ünlü futbolcu Pele'nin mücadele dolu yaşamı hakkında. Futbol ile alakası olmayan be...

 

TURKISH HOSPITAL  DOHA QATAR

info@morgunler.com

Tasarım : Faruk GÜNEŞ

anasayfa  I  yemek önerileri  I  kitap önerileri  I  sorularınız  I  sorun cevaplayalım  I  bana ulaşın